ZUSAH3X128
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X128
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 128mm I
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.039" (128.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.276" (134.00mm)