ZUSAH3X13
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X13
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 13mm ID
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.512" (13.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.748" (19.00mm)