ZUSAH3X130
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X130
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 130mm I
En stock : 24
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.118" (130.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.354" (136.00mm)