ZUSAH3X134.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X134.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 134.5mm
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.295" (134.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.531" (140.50mm)