ZUSAH3X137
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X137
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 137mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.394" (137.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.630" (143.00mm)