ZUSAH3X139
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X139
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 139mm I
En stock : 53
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.472" (138.99mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.709" (145.00mm)