ZUSAH3X144.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X144.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 144.5mm
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.689" (144.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.925" (150.50mm)