ZUSAH3X148
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X148
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 148mm I
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.827" (148.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.063" (154.00mm)