ZUSAH3X190
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X190
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 190mm I
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.480" (190.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.717" (196.00mm)