ZUSAH3X192
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X192
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 192mm I
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.559" (192.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.795" (198.00mm)