ZUSAH3X195
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X195
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 195mm I
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.677" (195.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.913" (201.00mm)