ZUSAH3X203
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X203
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 203mm I
En stock : 34
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.992" (203.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.228" (209.00mm)