ZUSAH3X205
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X205
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 205mm I
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.071" (205.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.307" (211.00mm)