ZUSAH3X209
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X209
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 209mm I
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.228" (209.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.465" (215.00mm)