ZUSAH3X21
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X21
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 21mm ID
En stock : 36
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.063" (27.00mm)