ZUSAH3X210
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X210
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 210mm I
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 8.268" (210.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 8.504" (216.00mm)