ZUSAH3X23
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X23
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 23mm ID
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.142" (29.00mm)