ZUSAH3X230
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X230
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 230mm I
En stock : 14
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.055" (230.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 9.291" (236.00mm)