ZUSAH3X235
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X235
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 235mm I
En stock : 8
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.252" (235.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.488" (241.00mm)