ZUSAH3X24
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X24
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 24mm ID
En stock : 72
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.181" (30.00mm)