ZUSAH3X245
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X245
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 245mm I
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 9.646" (245.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 9.882" (251.00mm)