ZUSAH3X25
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X25
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 25mm ID
En stock : 29
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.984" (25.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.220" (31.00mm)