ZUSAH3X260
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X260
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 260mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.236" (260.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.472" (266.00mm)