ZUSAH3X26.2
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X26.2
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 26.2mm
En stock : 142
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.031" (26.19mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.268" (32.20mm)