ZUSAH3X270
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X270
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 270mm I
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 10.630" (270.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 10.866" (276.00mm)