ZUSAH3X27.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X27.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 27.5mm
En stock : 25
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.083" (27.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.319" (33.50mm)