ZUSAH3X350
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X350
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 350mm I
En stock : 21
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 13.780" (350.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 14.016" (356.00mm)