ZUSAH3X35.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X35.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 35.5mm
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.398" (35.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.634" (41.50mm)