ZUSAH3X37
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X37
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 37mm ID
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.457" (37.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.693" (43.00mm) 1-11/16"