ZUSAH3X46
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X46
Fabricante:
USA Sealing
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 46mm ID
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Color Black
Mfr USA Sealing
Cross Section Shape Round
Material Buna N (Nitrile NBR)
Package Bulk
Hardness 70 Shore A
Product Status Active
Diameter - Outside 2.047" (52.00mm)