ZUSAH3X82
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X82
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 82mm ID
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.228" (82.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.465" (88.00mm)