ZUSAH3X84.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X84.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 84.5mm
En stock : 21
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.327" (84.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.563" (90.50mm)