ZUSAH3X85
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X85
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 85mm ID
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.346" (85.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.583" (91.00mm)