ZUSAH3X89
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X89
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 89mm ID
En stock : 29
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.504" (89.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.740" (95.00mm)