ZUSAH3X90
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X90
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 90mm ID
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.543" (90.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.780" (96.00mm)