ZUSAH3X9.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X9.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 9.5mm I
En stock : 8
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.374" (9.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.610" (15.50mm)