ZUSAH3X96
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X96
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 96mm ID
En stock : 14
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.780" (96.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.016" (102.00mm)