ZUSAH3X99.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH3X99.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 99.5mm
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.917" (99.50mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.154" (105.50mm)