ZUSAH4.5X21
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4.5X21
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 21mm
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.181" (30.00mm)