ZUSAH4.5X23
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4.5X23
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 23mm
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.260" (32.00mm)