ZUSAH4.5X73
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4.5X73
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 73mm
En stock : 43
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.874" (73.00mm)
Width / Cross Section 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.228" (82.00mm)