ZUSAH4.5X76
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4.5X76
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4.5mm Wide 76mm
En stock : 16
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.992" (76.00mm)
Width / Cross Section 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.346" (85.00mm)