ZUSAH4X140
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X140
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 140mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.512" (140.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.827" (148.00mm)