ZUSAH4X142
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X142
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 142mm I
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.591" (142.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.906" (150.00mm)