ZUSAH4X144
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X144
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 144mm I
En stock : 5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.669" (143.99mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.984" (152.00mm)