ZUSAH4X145
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X145
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 145mm I
En stock : 19
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.709" (145.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.024" (153.00mm)