ZUSAH4X16
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X16
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 16mm ID
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.945" (24.00mm)