ZUSAH4X168
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X168
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 168mm I
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.614" (168.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.929" (176.00mm)