ZUSAH4X170
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X170
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 170mm I
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.693" (170.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.008" (178.00mm)