ZUSAH4X172
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH4X172
Descripción:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 172mm I
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 6.772" (172.00mm)
Width / Cross Section 0.157" (3.99mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.087" (180.00mm)